Online Et Sipariş Ederken Nelere Dikkat Edilmeli?

18 Haziran 2020
Online Et Sipariş Ederken Nelere Dikkat Edilmeli?

Pazar Gıda olarak online et siparişi hizmetimizle İstanbul içinde servis veriyoruz. Peki sipariş verirken nelere dikkat etmelisiniz?

Online et siparişi hizmeti veren firmamız, taze ve güvenilir eti kapınıza kadar getiriyor. Hijyen standartlarına uygun olarak kesilip soğuk zincir bozulmadan sevk edilen et çeşitleri, İstanbul içine özel araçlarımızla sorunsuz bir şekilde gerçekleşiyor. Oturduğunuz yerden sipariş vermenizi sağlayan ve tek tıkla kapınıza gelecek olan ürünleri seçerken, kullanım miktarınıza göre paketlenmelerini talep edebilirsiniz. Fırsat paketleri, adaklık kurbanlar ya da rutin kullanım için tercih edeceğiniz et çeşitlerini sipariş ederek taze ürün tüketebilirsiniz. 

Neden online olarak et sipariş edeyim diye merak ediyorsanız size bunun avantajlarını şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Her zaman taze ve güvenli ete ulaşabilmek
  • Entegre tesislerde kesimi yapılan yerli besiler
  • İhtiyacınıza uygun olarak paketlenebilen porsiyonlar
  • İşletmenizin günlük ihtiyaçları için taze ve bol çeşitli et temini
  • Hijyen ve sevk raporlarının tüketiciye teslim edilmesi

Online Et Siparişi İstanbul

Bulaşıcı hastalık salgını nedeniyle internet alışverişlerinin çok daha sık tercih edilmesi, online et siparişi konusunda da arayışları arttırdı. Et satın alırken mahallenizdeki kasap ya da marketten alışveriş yapma şansınız yoksa, aradığınızı bulamıyorsanız ve daha taze bir seçim yapmak istiyorsanız internetten sipariş verebilirsiniz. 

Kurbanlık ve adaklık gibi ihtiyaçlarınızın yanı sıra evinizin ve işletmenizin rutin et ihtiyaçları için ürünlerimizi güvenle tercih edebilirsiniz. Üreticiden tüketiciye eksiksiz bir soğuk zincir altında teslim edilen ürünler, tek tıkla adresinize iletilecektir. Pişirmenizi kolaylaştıracak Jülyen ya da sotelik et çeşitleri, kuzu ve dana etinin her türlü sakatat ve şarküteri parçası da online olarak alabileceğiniz ürünler arasındadır. 

Temassız Teslimat

Covid-19 salgını nedeniyle hijyenin daha fazla önemsenmeye başladığı sosyal ilişkiler online alışverişle biraz daha kısıtlanıyor. Etinizi de taze bir şekilde sipariş ederek, temassız teslim alabilirsiniz. Online et siparişi verdiğinizde soğuk zincirle teslim edilecek olan etleriniz kısa sürede tarafınıza iletilecektir. İstanbul içi tüm ilçelerde servis hizmeti sunan firmamız özel olarak üretilen araçlarla temassız teslimat sağlamaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.