Özel Et Siparişi Vermeniz İçin 5 Sebep

10 Haziran 2020
Özel Et Siparişi Vermeniz İçin 5 Sebep

Sitemizden İstanbul içi ücretsiz teslimatla özel et siparişi verebilirsiniz. Peki mar1ketiniz ya da kasap dururken neden bizi tercih etmelisiniz?

Özel et siparişi karantina günlerinde keşfettiğiniz bir durum olabilir. Ancak yıllardır, damak zevkine düşkün olanlar, özel et çeşitlerini online olarak sipariş ediyor. Peki siz bu kolaylığı denediniz mi? Hangi etin hangi kısmını sipariş edeceğinizi biliyorsanız, en lezzetli tariflerimizle siz de tek tıkla siparişinizi verebilisiniz. İşte size özel sipariş vermeniz için 5 sebep!

Damak Zevkinize Uygun Seçim Şansı

Menülerinizde etin özel bir yeri varsa, mutlaka hayvanın hangi kısmının hangi yemekte kullanılacağını biliyor olmalısınız. Kasaplar ya da market reyonlarında bazen bilgi sahibi olan çalışanların olması size et seçiminde sıkıntı yaratabilir. Özel et siparişi verirken isterseniz kiloluk, isterseniz soslu seçeneklerle satın alacağınız et ürünlerini damak zevkinize özel hazırlatabilirsiniz. 

Taze ve Bol Çeşit

Sitemizde kuzu , koyun ve dana eti çeşitleri en taze ve bol seçeneklerle İstanbul içi adresinize ücretsiz teslim ediliyor. Online olarak sipariş deceğiniz ürünlerimiz soğuk zincir bozulmadan özel araçlarımızla teslim ediliyor. Aynı zamanda özel sucuk çeşitleri ve şarküteri ürünlerini de sitemizden taze olarak tmin etmeniz mümkün oluyor. 

Hijyenik Standartlarda Satış 

Özel kesimhanemizde hijyen standartlarımıza uygun olarak kesilip paketlenen ürünler, soğuk zincir bozulmadan son tüketiciyle buluşturulmaktadır. Hem işletmeniz hem de eviniz için sipariş edeceğiniz çok sayıda ürün, hijyen koşullarını en iyi şekilde karşılamaktadır.  

Mükemmel Zamanlama

Çalışan biriyseniz yemek hazırlamayla geçecek olan zamanı verimli kullanmanız önemlidir. Bu zamanlamayı en iyi şekilde oturtmanızı sağlayan servis hizmetimiz sayesinde alışveriş yaparken zaman kaybedip yorulmayacaksınız. Çok sayıda ürün çeşidini sipariş ederek aynı gün içinde teslim alabilirsiniz. 

En Özel Et Çeşitleri

Pişirmeye hazır özel et siparişi vermek istediğinizde de ürün çeşitlerimizi inceleyerek karar verebilirsiniz. Marine edilmiş et ürünleri, köfte, çorbalık sakatat çeşitleri gibi çok sayıda ürün tek tıkla satın alınabilir. Pratik lezzetlerin yanı sıra özel günleriniz için vereceğiniz özel siparişlerle birçok ürün bulabilirsiniz. Haftalı ihtiyaçlarınızın karşılanması için de birçok ürün grubundan mini paketler söyleyebilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.