Tavsiyeler

Dana Etinin Izgaralık Bölümleri

06 Temmuz 2020

Pirzola, dana etinin ızgaralık bölümleri arasında en sık tercih edilen kısımdır. Mangal ve ızgara yaparken çok sık kullanılır.

Başta pirzola olmak üzere dana etinin ızgaralık bölümleri olarak tercih edilen bölgeler neredeyse hayvanın tamamıdır. Çünkü kolay pişirilebilmesinin yanı sıra lezzetini de sürdürmesi önemli bir özellik olarak dikkat çekmektedir.

Akşam Menüsü

19 Haziran 2020

Et yemekleri, besleyicilik açısından oldukça gerekli öğünlerdir. Sporcular, çocuklar başta olmak üzere her yaş grubundan insanın et tüketmesi gerekir. 

Online Et Sipariş Ederken Nelere Dikkat Edilmeli?

18 Haziran 2020

 Pazar Gıda olarak online et siparişi hizmetimizle İstanbul içinde servis veriyoruz. Peki sipariş verirken nelere dikkat etmelisiniz?

 Et Pişirme Teknikleri

17 Haziran 2020

Doğru pişirme teknikleriyle siz de leziz bir akşam yemeği yapabilirsiniz.

Marine Edilmiş Et Nedir?

16 Haziran 2020

Marine edilmiş et, birçok kişinin yoğurt ve salçalı suyla gerçekleştirdiği etin pişirilmeye hazırlık süreci olarak bilinir.

Terbiye Nedir, Nasıl Yapılır?

15 Haziran 2020

Çorbalardan et yemeklerine, dünya mutfaklarının en önemli lezzetlerinde terbiye (meyane) duyarız, peki et terbiye nedir, nasıl yapılır?

Evde Et Nasıl Muhafaza Edilmeli ?

13 Haziran 2020

Evde et nasıl muhafaza edilmeli sorusuna cevap arıyorsanız muhtemelen Kurban Bayramı yaklaşıyor olmalı!

Özel Et Siparişi Vermeniz İçin 5 Sebep

10 Haziran 2020

Sitemizden İstanbul içi ücretsiz teslimatla özel et siparişi verebilirsiniz. Peki marketiniz ya da kasap dururken neden bizi tercih etmelisiniz?

Özel et siparişi karantina günlerinde keşfettiğiniz bir durum olabilir. Ancak yıllardır, damak zevkine düşkün olanlar, özel et çeşitlerini online olarak sipariş ediyor. Peki siz bu kolaylığı denediniz mi? Hangi etin hangi kısmını sipariş edeceğinizi biliyorsanız, en lezzetli tariflerimizle siz de tek tıkla siparişinizi verebilisiniz. İşte size özel sipariş vermeniz için 5 sebep!

Kuzu Etinin Izgaralık Bölümleri

05 Haziran 2020

Kuzu etinin ızgaralık bölümleri, Anadolu ve istanbul şehir mutfağında çok sık tercih edilir ve özel yemeklerin vazgeçilmezidir. 

Kuzu eti ızgara olarak  İstanbul mutfağı başta olmak üzere Batı Marmara, Doğu Anadolu ve  ülke genelinde son derece sık tüketilir. Başta pirzola olmak üzere birçok sunum şekliyle tüketilen bu et çeşitleri, hayvanın üst bölümlerinden elde edilir. Kuzu etini kullanarak ızgara, fırın ve mangal şeklindeki pişirme teknikleriyle çok sayıda farklı kombin yapacağınız lezzetler oluşabilir. 

Soğuk Zincir Nedir?

01 Haziran 2020

Soğuk zincir nedir, hangi gıdalarda zorunludur gibi soruların cevapları genel tüketim maddesi temin eden herkes için merak edilmektedir.

Gıda sektöründe bazı gıdalarda zorunlu olan soğuk zincir, sıkça karşımıza çıkan bir kavramdır. Gıdaların kaliteli, taze ve güvenli bir şekilde tüketiciye ulaşması için ürünlerin soğutulması gerekir. Et ve süt ürünleri, şarküteri ürünleri gibi çok sayıda gıdanın yasal olarak belirlenen sıcaklık değerleri bozulmadan üreticiden tüketiciye ulaştırılması gerekir. Bu durum soğuk zincir olarak ifade edilir. 

1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.