Teslimat Koşulları

Teslimat Koşulları

Saat 08:00 ile 12:00 arasında verilen siparişler 13:00-17:00 saatleri arasında teslim edilir.*
Saat 12:00 ile 16:00 arasında verilen siparişler 17:00-21:00 saatleri arasında teslim edilir.*
Saat 17:00 ile ertesi gün 08:00 arasında verilen siparişler saat 09:00-13:00 arasında teslim edilir.*

*Teslimat saatlerinde yoğunluk sebebiyle gecikmeler söz konusu olması durumunda anasayfa, teslimat koşulları sayfalarından detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Sipariş vermiş olduğunuz ürünler ürün notu belirtilmesi durumunda ürün standartları göz önünde bulundurularak hazırlanır, en kısa zamanda adresinize teslim edilmesi için hızla paketlemesi yapılır. Soğuk zincir kapsamında olan ürünler hazırlık aşamasında soğuk zincir dahilinde ürün işleme standartlarına uygun ünitelerimizde işlenir, sizin adınıza paketlenerek teslimat için hazırlanır.

Siparişini vermiş olduğunuz ürünleriniz isteğinize göre hazırlanmış biçimde soğutuculu araçlarımızla teslim ediyoruz.

Özel üretim veya uzun üretim süreci gerektiren ürünler imalat sürelerine göre teslimat süreçleri değişiklik gösterebiliyor. Bu tür ürünlerle ilgili detaylı bilgileri ürüne ait detay sayfalarında paylaşıyoruz. Fakat daha detaylı bilgi edinmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Herhangi bir sebepten dolayı belirtilen sürede teslim edilmesi konusunda olası gecikme öngörülmesi durumunda size üyelik bilgilerinizden ulaşım sağlayarak konuyla ilgili bilgi paylaşıyoruz. Bu yüzden üyelik bilgilerinizi güncel ve eksiksiz tutmaya lütfen özen gösterin.

Bayram ve tatillere denk gelen teslimat günleri ile ilgili bilgi paylaşılmaktadır. Resmi tatilleri kapsayan günler için lütfen kontrol ettikten sonra siparişinizi tamamlayınız.

Seçtiğiniz ürünleri üreticilerimizden tedarik ediyor, talebiniz ve sipariş notlarınız doğrultusunda hazırlık ünitemizde teslimata hazır hale getirip soğutuculu araçlarımızla adresinize ücretsiz teslim ediyoruz. Gıda siparişleriniz için bizi tercih etmeniz durumunda üyelik bilgilerinizi başka bir kuruluş ile paylaşmıyoruz.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildiriyoruz. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili sizinle iletişime geçiyoruz ve stok eksiği olan ürün ile ilgili bilgi paylaşarak sizin isteğiniz doğrultusunda en kısa zamanda tedarik ederek size ulaştırabiliyor veya ürünü iptal edebiliyoruz.

Ender de olsa farklı ziyaretçilerimizin aynı anda alışveriş tamamlayarak üründe stok problemi yaşanması durumunda;
- Ürünü en hızlı şekilde tedarik ederek size ulaştırıyoruz,
- Ödemesini yaptıysanız fakat teslim almaktan vazgeçtiyseniz ödeme iadesi sağlıyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.